KADEŘNICTVÍ, KTERÉ SE NACHÁZÍ V NAŠEM KOMPLEXU.

,, Úkolem našich stylistů je dosáhnout ideální kvality vašich vlasů a probudit jejich přirozenou krásu. Profesionální ošetření pomocí  prémiových produktů, střih, styling, barvení a prodloužení vlasů, aby odpovídaly vašich očekávání ,,

PRO OBJEDNÁNÍ A VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE NA TEL. ČÍSLO +420 777 933 217

STŘIH A FOUKANÁ

PÉČE O VLASY

DÁMSKÝ / PÁNSKÝ střih

cena na vyžadaní

MYTÍ A FOUKANÁ

cena na vyžadaní

BOTOX NA VLASY 

cena na vyžadaní

KERATIN VEGAN

cena na vyžadaní

BARVENÍ VLASŮ

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

TONOVÁNÍ

cena na vyžadaní

BARVENÍ

cena na vyžadaní

MELÍROVÁNÍ

cena na vyžadaní

PRODLOUŽENÍ VLASŮ

cena na vyžadaní

ODSTRANĚNÍ PRODLOUŽENÝCH VLASŮ

cena na vyžádaní

PRODLOUŽENÍ VLASŮ HAIR-TALK 

JAK DLOUHO VYDRŽÍ

hairtalk aplikace vydrží 8 až 10 týdnů v závislosti na růstu zákazníkových vlasů. Tato doba je doporučena, aby se zabránilo matnutí, kudrnatění a zaplétání, a prodloužení bylo vzhledově přirozené.

MŮŽOU SE POUŽÍVAT ZNOVU?

Ano, je doporučeno použít prodloužení nejvíce třikrát. Po třech použitích může být pásek poškozen a je nutné koupit nové vlasy. 

JEDNÁ SE O LISKÉ VLASY

Naše prodloužení je 100 % z Remy lidských vlasů, což znamená, že pokožka je nedotčena a zachovává vlasové kořínky. V důsledku tedy vlasy nepodléhají matnutí a zapletení. Prodloužení hairtalk extensions fun je smícháno z odolných syntetických a lidských vlasů. Můžou být narovnávány a sušeny na mírný stupeň tepla.

MOHOU SE VLASY ŽEHLIT, NATÁČET A FÉNOVAT?

Všechny výše zmíněné úkony jsou v pořádku. Nezůstávejte však sedět pod sušičem, když máte na sobě hairtalk, a zajistěte, aby se teplo nedostávalo na lepicí pásky. Koncentrované teplo může způsobit nezaschnutí lepidla. Hairtalk prodloužení fun je vyrobeno z teplotně odolného syntetického spojení, které může být stylizováno nízkou teplotou.

MOHOU PLAVAT,CVIČIT NEBO CHODIT DO SAUNY?

Ano, doporučujeme před plaváním aplikovat kondicionér. Vyživuje vlasy a absorbuje vlhkost. Což chrání vlasy před absorbováním škodlivých látek, jako chlóru nebo minerálů. Když se vlasy potí nebo špiní, tak se zacuchávají, proto je doporučeno vlasy nosit nahoru nebo v culíku, když cvičíte nebo relaxujete v sauně. Po cvičení vlasy vždy umyjte a kartáčujte je před i po cvičení.

JAKÉ DÉLKY JSOU DISPOZICI?

25 cm, 40 cm, 55 cm.