PŘÍSTROJOVÁ - KOMBINOVÁNÍ PEDIKÚRA


Všechny nástavce a frézy jsou individuálně vybírány pro nehty a pokožku s ohledem na jejich stav, tloušťku a další vlastnosti, s přihlížením ke zdravotnímu stavu klienta. To vše se provádí, aby nedošlo k poškození kůže nohou nebo narušení struktury nehtu a aby se minimalizovaly nepříjemné nebo bolestivé pocity.

V závislosti na konkrétním případu je možné použít kombinovanou technologii. Liší se tím, že kombinuje použití přístroje a jemnější oblasti jsou zpracovávány pomocí nástrojů pro šetrnou manuální ořezávací pedikúru. Tento přístup umožní dosáhnout toho, aby nehty byly velmi čisté a vypadali bezchybně.

Vezměte prosím na vědomí, že všechny frézy a nástroje procházejí všemi fázemi zpracování – striktní dezinfekcí a čištěním v ultrazvukovém čističi, nakonec se provede v autoklavu pod vysokým tlakem při teplotě 180 C. Pilníky na nehty jsou individuální pro každého klienta. Prostory jsou také ošetřené speciální dezinfekcí a čističkou vzduchu.

Máme ten nejvyšší standard medicinální sterilizace a maximálně dbáme o bezpečí pracovního prostředí. U nás je zdraví vašich rukou a nohou v bezpečí!