EPILACE CHLOUPKŮ A REJUVENACE PLETI IPL SVĚTLA


Představujeme vám novinku naše salonu Miracles. Je jí špičkový francouzský IPL přístroj Ariane pro trvalou epilaci nežádoucích chloupků a rejuvenaci - tedy omlazení - pleti v jednom.

Výhodou je možnost kombinace několika různých ošetření pomocí stejného přístroje využívajícího účinky IPL (intenzivního pulzního světla). Fotoepilace trvale odstraňuje nežádoucí chloupky kdekoli na těle, a fotorejuvenace vám navrátí mladistvý vzhled pleti i vyhladí jemné vrásky, účinně pomůže při léčbě akné a odstraní pigmentových skvrn i červené žilky v obličeji.


Křišťálové omlazení pleti i léčba oparů a odřenin


IPL přístroj Ariane disponuje dvěma nástavci s křišťálovou ploškou, která pulzní světlo přenáší přesně do ošetřovaných partií. Světlo blahodárně působí na strukturu pleti a stimuluje obnovení vazivových buněk (tzv. fibroblastů).

Když vyměníte pravidelnou měsíční kosmetiku za toto ošetření, výsledkem bude vyhlazená, vypnutá a rozjasněná pleť.

Proškolená sestra zanalyzuje stav vaší pokožky a doporučí nejvhodnější postup ošetření. Nejprve vám pleť dokonale očistí od make-upu a kosmetických přípravků, posléze nanese čirý sonogel (pro komfortnější manipulaci a přesné zamíření paprsků) a nastaví přístroj. Během zákroku vám ošetříme jak povrch pleti, tak vás zbavíme pigmentových skvrn a červených žilek, ošetření také v případě zájmu můžeme spojit s epilací nežádoucích chloupků. Trápí-li vás dlouhodobě opary nebo praskající koutky úst, IPL ošetření vám dokáže účinně pomoci. Také umí podpořit léčbu akné nebo urychlit hojení jizev po operacích.

Trvalé odstranění všech druhů chloupků


IPL je vysoce účinná metoda, jak odstranit nežádoucí ochlupení ze všech částí těla. Fotoepilační přístroj Ariane vyšle do ošetřovaného místa bezpečný světelný svazek, který se při kontaktu s pigmentem chloupku přemění v teplo. Paprsek se sveze po chloupku, přeruší jeho výživu a do 14 dnů chloupek vypadne.

Před ošetřením vám partii očistíme, aby na povrchu kůže nezůstal žádný make-up, krém či deodorant a naneseme čirý sonogel. Během ošetření obsluha může měnit nastavení přístroje přesně pro potřebu dané partie. Ošetřením IPL Ariane jsme schopni účinně odstraňovat i blond a bílé ochlupení (tedy chloupky bez pigmentace), které kupříkladu laser neumí odstranit úplně 100%.